Menu
Subskrypcja
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
 
Do zamówienia gratis
Darmowa wysyłka
przy zamówieniu
powyżej 200 zł
Kontakt
Infolinia
+48 508 899 508
eMail
bearbook@bearbook.pl
Płatności

Strona na którą wchodzisz zawiera treści przeznaczone dla osób pełnoletnich
ZUPEŁNIE INNY WEEKEND
Cena 29.00 zł
produkt chwilowo niedostępny

Ocena: 9.66
                   
Tytuł Zupełnie inny weekend
Tytuł oryginalny Weekend
Typ DVD
Reżyser Andrew Haigh
Czas trwania 01:36:00
Napisy polskie
Produkcja Wielka Brytania, 2011
Występują Tom Cullen, Chris New
Dystrybutor Tongariro Releasing
Rekomendacje Patronat bearbook.pl!


Zobacz koniecznie:

Opis

To jeden z najlepszych gejowskich filmów, jaki kiedykolwiek mieliśmy okazję zobaczyć. Jednorazowa przygoda, która przeradza się w coś więcej – historia miłosna dwóch młodych chłopaków, którzy próbują nadać sens swojemu życiu.

Russell (Tom Cullen) to samotny mężczyzna mieszkający na 14 piętrze bloku w Nottingham. Jest człowiekiem skrytym, małomównym, nieśmiałym. Pracuje jako ratownik na pływalni, od czasu do czasu zapali sobie dla relaksu trawkę. Tylko najbliżsi przyjaciele wiedzą, że jest gejem.

Pewnego wieczoru poznaje w klubie Glena (Chris New), całkowite swoje przeciwieństwo - chłopaka energicznego, gadatliwego, bezczelnego. Artystę, który nie chce się z nikim na dłużej wiązać. Wydaje się więc, że mężczyźni rozstaną się po wspólnie spędzonej nocy. A jednak następnego dnia są wciąż razem. Tworzy się między nimi coraz głębsze porozumienie. To, co zaczęło się od seksu powoli przeradza się w miłość. Ale jest jeden problem – Glen ma wyjechać na dwa lata do USA.

Film "Zupełnie inny weekend" znalazł się na listach Najlepszych Filmów Roku magazynów: The New York Times, Village Voice, Chicago Tribune, Boston Globe, Sight & Sound, AV Club, Slate Magazine, Salon, Indiewire, The Telegraph, The Independent oraz Total Film.

 "Ten inteligentny i poruszający film przypomina, że niskobudżetowe produkcje poruszają takie emocje, których większe filmy nie dotykają. To jeden z najlepszych, najbardziej wyjątkowy film roku"

Jonathan Romney, INDEPENDENT ON SUNDAY. FILM OF THE WEEK

"Seksowny, prowokujący, czasami niepokorny, dotyczący każdego, kogo spotkania z nowymi ludźmi inspirują do refleksji nad sobą samym"

Ben Walters. TIME OUT

"Perfekcyjnie zrealizowana, współczesna analiza znaczenia intymności, seksu i miłości. Zaskakująco pewny siebie, niespodziewanie głęboki. Jeden z najlepszych romansów, które możecie zobaczyć na dużym ekranie w tym roku"

A.O. Scott - NEW YORK TIMES.

"Zupełnie inny weekend" jest jednym z najlepszych filmów roku, w każdej kategorii.

Michael Philips - CHICAGO TRIBUNE

"Zupełnie inny weekend" jest nie tylko i nie przede wszystkim o gejowskim seksie, choć od seksu historia Glena i Russella się zaczyna i seksu w niej nie brakuje. Po wspólnie spędzonej nocy, która z założenia miała być zdarzeniem miłym, ale "jednorazowego użytku", mężczyźni zaczynają rozmawiać i niespodziewanie dla nich samych okazuje się, że mają sobie wiele do powiedzenia. O samotności, o coming oucie, o miłości, o potrzebie bycia w związku lub o braku takiej potrzeby. Obaj są trochę zaskoczeni, gdy z chęcią przystają na drugie spotkanie.

Role w "Zupełnie innym weekendzie" uczyniły z obu aktorów gwiazdy wśród brytyjskiej społeczności gejowskiej. Magazyn "Attitude" poświęcił im cover story. Chris udzielił też wywiadu dla "The Advocate". Zapytany bez ogródek, czy na Twitterze geje proponują mu randki, odparł: "Glen rzeczywiście jest facetem, w którym łatwo się zadurzyć, ale z drugiej strony nie należy do tych, których chciałbyś przedstawić mamie. Na Twitterze dostaję przede wszystkim dużo pozytywnych opinii o filmie i z nich cieszę się najbardziej. Poza tym, niedawno wyszedłem za mąż, więc podryw nie wchodzi w grę (śmiech).

Twórcy filmu zgodnie przyznają, że najbardziej stresujące były sceny seksu. Chris: Wszyscy odetchnęliśmy z ulgą, gdy skończyliśmy je kręcić. Andrew: Chris denerwował się chyba bardziej niż Tom. Efekt jednak jest rewelacyjny, seks w "Zupełnie innym weekendzie" wygląda zdumiewająco naturalnie, pokazany jest w sposób bezpruderyjny, a jednocześnie delikatny.

Mariusz Kurc, REPLIKA

Galeria produktu
Materiały video
To może Cię również zainteresować:
SIŁA PRZYCIĄGANIA
PLAN B
NIEOBECNY
POD PRĄD
W CIEMNO (DVD)
PRAWIE NIC (RAINBOW COLLECTION)
Kup również:
PIĘĆ TAŃCÓW
Cena 39.00 zł
produkt chwilowo niedostępny

Ocena: 10.00
                   
Tytuł Pięć tańców
Tytuł oryginalny Five Dances
Typ DVD
Reżyser Alan Brown
Czas trwania 01:23:00
Dźwięk 5.1/ 2.0
Lektor polski nie
Napisy polskie
Produkcja USA
Występują Ryan Steele, Reed Luplau
Dystrybutor Tongariro


Opis

Jeden z najbardziej zmysłowych filmów LGBT teraz na DVD.

„Pięć tańców” to historia młodego tancerza, który na przekór rodzicom przyjeżdża do Nowego Jorku.

Chip (Ryan Steele) jest utalentowanym, 18-letnim tancerzem, który niedawno przyjechał z Kansas do Nowego Jorku na stypendium. Tam został dostrzeżony przez Anthonego, który zaprosił go do swojego zespołu. Trwają właśnie intensywne próby do nowej choreografii. Między Chipem i drugim tancerzem Theo zaczyna rodzić się nieśmiała namiętność. Jednak Chip ma coraz większe problemy, żeby utrzymać się w Nowym Jorku. Nie może liczyć na pomoc rodziców, którzy woleliby, żeby wrócił do domu.

„Pięć tańców” to opowieść o poszukiwaniu szczęścia i miłości w wielkim mieście. To wyjątkowa uczta zmysłów i hołd dla piękna, wolności i dyscypliny współczesnego tańca.

Twórca kultowego już „Szeregowego Romeo”, Alan Brown, w swojej nowej produkcji również umieścił całą akcję praktycznie w jednej, zamkniętej przestrzeni. Tam była to szkoła kadetów, w „Pięciu tańcach” mamy parkiet sali prób przed premierą. Bohaterowie, tancerze, wyciskają z siebie ostatnie poty, a także nawiązują przyjaźnie, zakochują się, tracą dziewictwo i zdradzają. Chip, trochę wycofany, a zarazem bardzo seksowny młody chłopak, genialnie oszczędnie grany przez Ryana Steeela, nawet czasami tam sypia. Przyjechał do Nowego Jorku, by zrealizować marzenie – tańczyć! Ale też, by uciec od apodyktycznej matki i gburowatego ojca. Dostrzeżony przez choreografa dostaje szansę, której nie chce zmarnować. W pełni skupiony na precyzji ruchów w układzie, natychmiast orientuje się, gdy ręka Theo, innego przystojnego tancerza, ląduje na jego pośladku. To początek namiętności, której nie będzie można wyrazić wyłącznie za pomocą tańca.
Fabuła „Pięciu tańców” jest niezwykle prosta. Dla niektórych będzie to więc fi lm „do-obejrzenia-w-niedzielę-wieczorem-najlepiej-w-łóżku”, ale ci zafascynowani tańcem lub amatorzy nieskomplikowanego romantyzmu będą patrzeć z wypiekami na twarzy. Nie o samą treść tu chodzi, tylko o sposób ukazania relacji i ekspresji emocji – poprzez taniec właśnie – epicentrum
opowieści. A ponadto są tu doskonałe młode męskie ciała wyginające się w wymyślnych pozach. Można kontemplować detale – napięcie mięśni, kropelki potu na skroniach, krzaczki pod pachami, rękę nieśmiało dotykającą drugiej ręki...

"Replika"

O tym filmie czytaj też na naszym blogu: bearbook.pl/blog

Galeria produktu
Materiały video
To może Cię również zainteresować:
SIŁA PRZYCIĄGANIA
ZUPEŁNIE INNY WEEKEND
SEKRET SASZY
W CIEMNO (DVD)
PRAWIE NIC (RAINBOW COLLECTION)
OCZY SZEROKO OTWARTE