Menu
Subskrypcja
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
 
Do zamówienia gratis
Darmowa wysyłka
przy zamówieniu
powyżej 200 zł
Kontakt
Infolinia
+48 508 899 508
eMail
bearbook@bearbook.pl
Płatności

Strona na którą wchodzisz zawiera treści przeznaczone dla osób pełnoletnich
SZCZEGÓLNIE TERAZ, NA WIOSNĘ
Cena 39.00 zł
produkt chwilowo niedostępny

Ocena: 10.00
                   
Tytuł Szczególnie teraz, na wiosnę
Typ DVD
Reżyser Bavo Defurne
Czas trwania 00:55:00
Dźwięk DD 2.0
Napisy polskie
Produkcja Belgia, 1995-2000
Dystrybutor OutFilm.pl
Rekomendacje Patronat bearbook.pl!


Zobacz koniecznie:

Opis

Piękno i zepsucie, młodość i wyrachowanie – oto cztery filmy belgijskiego reżysera, Bavo Defurne’a, zaliczane już do klasyki kina gejowskiego.

Krótkometrażówki urodzonego w Gandawie twórcy opowiadają o pierwszych erotycznych zauroczeniach i rozczarowaniach, o fascynacji młodym męskim ciałem, o poszukiwaniach miejsca na Ziemi. Defurne odwołuje się w swej twórczości do ikon kultury gejowskiej takich jak święty Sebastian czy Jean Genet, a także nawiązuje do estetyki mistrzów kina i popkultury : Carla Theodora Dreyera, Siergieja Eisensteina, Leni Riefenstahl, Pierre’a i Gillesa.

Szczególnie teraz, na wiosnę

Siedemnastoletni chłopiec w klubie sportowym przedstawia idealistyczną filozofię jedności i przyjaźni swoim kolegom. Wierzy, że zawsze będzie żył w tym wspaniałym świecie.

Święty

Czarnobiały, mówiący samymi obrazami i muzyką film o rzymskim żołnierzu, który ma zostać stracony za wiarę chrześcijańską.

Marynarz

Nastolatek podziwia swojego przyjaciela, marynarza. Wyobraża sobie podróże do egzotycznych krajów, wspaniałe gwieździste niebo i tęsknotę, która sprowadzi przyjaciela do domu.

Ognisko

Opowieść o obozie harcerskim, na którym jeden z chłopców zakochuje się w swoim koledze. Pewnego razu wybierają tylko we dwóch na wycieczkę do lasu, by nocować pod namiotem...

Wywiad z reżyserem

Na końcu składanki z filmami znajduje się wywiad z reżyserem Bavo Defurnem, w którym opowiada on o swoich inspiracjach i o pracy przy realizacji filmów.

Galeria produktu
Materiały video
To może Cię również zainteresować:
W PUŁAPCE POŻĄDANIA