Menu
Subskrypcja
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
 
Do zamówienia gratis
Darmowa wysyłka
przy zamówieniu
powyżej 200 zł
Kontakt
Infolinia
+48 508 899 508
eMail
bearbook@bearbook.pl
Płatności

Strona na którą wchodzisz zawiera treści przeznaczone dla osób pełnoletnich
  Edyta Niewińska - KOSOWO (E-book)
Cena 11.00 zł
Cena okładkowa: 12.00 zł
oszczędzasz: 1.00 zł


Ocena: 0.00
                   
Format pliku
Autor Edyta Niewińska
Tytuł Kosowo
Typ ePUB, MOBI
Wydawnictwo ebookowo.pl
Rok wydania 2013
Rekomendacje Patronat bearbook.pl!


Zobacz koniecznie:

Opis

Narratorką jest Aniela niedawno porzucona przez ukochanego mężczyznę. Nieoczekiwanie odnajduje szczęście u boku Alicji – ale czy ten związek ma jakiekolwiek szanse? A może tym „jedynym” jest przyjaciel gej przebierający się w sukienki?

Anielę niedawno w tajemniczych okolicznościach porzucił mężczyzna, właściwie rujnując jej życie. Silna młoda kobieta staje się przez to ogarniętą nerwicami, niepewną siebie istotą, która musi na nowo szukać swego miejsca w życiu. Nieoczekiwanie znajduje miłość i wsparcie u Alicji – energicznej, opiekuńczej i bezgranicznie jej oddanej. Czy jednak związek z drugą kobietą jest tym, czego Aniela naprawdę pragnie? A może bohaterka odnajdzie siebie przy Zenku – przyjacielu geju, który lubi czasem przebierać się w sukienki?

Kosowo to przede wszystkim niezwykle sugestywny portret kobiety złamanej przez życie, samotnej, niepewnej, z jednej strony niszczącej kolejne związki, a z drugiej i potrzebującej opieki i bliskości. Prawdziwie przejmująca i gorzka to książka o szukaniu własnego szczęścia. Czy możliwe jest jego osiągnięcie bez druzgocących kompromisów? Przekonajcie się sami! Warto.


Chcecie wiedzieć, jak to się dzieje, że kobietom zaczynają się podobać kobiety? Że nagle można postrzegać tę samą płeć jako zmysłową i seksowną? I pożądać? W pewnym momencie mojego życia zauważyłam, że kobiety traktuję jak partnerki. Czyli dokładnie tak, jak chciałabym traktować mężczyznę, z którym mogłabym dzielić moje życie. Ale mężczyzny nie było, a kobiety stopniowo coraz bardziej zajmowały moją uwagę. W końcu dotyk kobiety działał i na mnie erotycznie. Od dawna oglądam się za atrakcyjnymi kobietami na ulicy, śledzę ich kroki w pasażu handlowym, łapię ich wzrok w restauracji. Bez zażenowania, bez udziału świadomości. Kobiety doskonale wyczuwają, gdy ktoś koncentruje na nich swoją uwagę. Kiedy ktoś umie patrzeć z zachwytem, podsycają ten zachwyt. Nie dla własnej próżności, dla samego uczucia, ktore w oglądającym wywołuje rozkoszne emocje. Dlaczego mówi się, że kobiety stroją się dla innych kobiet? Heteroseksualne kobiety zaczęły bez skrępowania przy mnie się obnażać. Robiły to bez namysłu, zwyczajnie, bez prowokacji. To było szalenie zmysłowe, rozpalało moją wyobraźnię. Nie bały się przy mnie być nagie.