Menu
Subskrypcja
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
 
Do zamówienia gratis
Darmowa wysyłka
przy zamówieniu
powyżej 200 zł
Kontakt
Infolinia
+48 508 899 508
eMail
bearbook@bearbook.pl
Płatności

Strona na którą wchodzisz zawiera treści przeznaczone dla osób pełnoletnich
Ralf Koenig - KONRAD I PAUL
Cena 30.00 zł
produkt chwilowo niedostępny

Ocena: 8.75
                   
Autor Ralf Koenig
Tytuł Konrad i Paul
Język polski
Stron 100
Okładka miękka
Wydawnictwo Abiekt.pl
Rok wydania 2008
Rekomendacje Tylko w bearbook.pl!


Zobacz koniecznie:

Opis

Pierwszy gejowski komiks w Polsce! Tak, to naprawdę możliwe! W dodatku nie byle kogo, bo popularnego niemieckiego rysownika Ralfa Koniga. Poznaj perypetie Konrada i Paula, a staniesz się wiernym fanem niemieckiego komiksu gejowskiego!

Konrad i Paul od wielu lat pozostają w związku. Niejedna gejowska para odnajdzie w tych sympatycznych bohaterach siebie: mieszkają razem, chodzą na imprezy (czasem orgie), muszą znosić wizyty u rodziny, kłócą się o drobiazgi, robią zakupy, oglądają różne seriale, lubią balet (ach, ci pełni gracji mężczyźni!) mimo długiego stażu wciąż się docierają się…

Oglądanie przygód Konrada i Paula to przede wszystkim świetna zabawa – niekontrolowane wybuchy śmiechu zapewnione! Karykatura codziennego życia (te kłótnie o niewłaściwe masło orzechowe w lodówce czy idiotyczne zwyczaje!) wychodzi Ralfowi Konigowi wyśmienicie. To spojrzenie na gejowskie związki (a może raczej na związki w ogóle) w rewelacyjnym krzywym zwierciadle. Sięgnijcie po ten komiks koniecznie – pokochacie Konrada i Paula z całą pewnością!

Opis Michała Urbaniaka