Menu
Subskrypcja
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
 
Do zamówienia gratis
Darmowa wysyłka
przy zamówieniu
powyżej 200 zł
Kontakt
Infolinia
+48 508 899 508
eMail
bearbook@bearbook.pl
Płatności

Strona na którą wchodzisz zawiera treści przeznaczone dla osób pełnoletnich
SIŁA PRZYCIĄGANIA
Cena 29.00 zł
produkt chwilowo niedostępny

Ocena: 10.00
                   
Tytuł Siła przyciągania
Tytuł oryginalny Freier Fall
Typ DVD
Reżyser Stephan Lacant
Czas trwania 01:38:00
Lektor polski
Napisy polskie
Produkcja Niemcy, 2013
Występują Hanno Koffler, Max Riemelt, Katharina Schüttler
Dystrybutor Tongariro


Zobacz koniecznie:

Opis

Miłość dwóch policjantów - zachwycająca Siła przyciągania - już na DVD!

Życie Marca wydaje się dobrze poukładane. Obiecująca kariera w policji, kochająca narzeczona, własne mieszkanie. Wkrótce ma zostać ojcem. Jednak pewnego dnia w szkole policyjnej pojawia się nowy kadet – Kay Engel. Podczas wspólnych treningów Marc zaczyna doświadczać nieznanej wcześniej swobody i wolności., a także tego, czym jest uczucie wobec innego mężczyzny.

Marc staje się rozdarty między rodziną a nowymi emocjami. Coraz wyraźniej czuje, że życie wymyka mu się spod kontroli. Kiedy jego świat się wali, Marc uświadamia sobie, że nie jest w stanie wszystkich uszczęśliwić.

„Siła przyciągania” to przykład świeżego, mocnego, nowego kina niemieckiego. Doskonali aktorzy Hanno Koffler („Letnia burza”), Max Riemelt (Nagroda dla Najlepszego Aktora w Karlowych Warach za film „Fabryka zła”) oraz Katharina Schuettler („The Promise”) stworzyli emocjonującą opowieść dobitnie pokazującą, co się dzieje, kiedy życie się rozpada i nie jest się w stanie dać szczęścia osobom, które się kocha.

 


Hanno Koffler i Max Riemelt to nowa wymarzona para niemieckiego kina.

RBB Radio Eins

SIŁA PRZYCIĄGANIA to niemiecka odpowiedź na TAJEMNICĘ BROKEBACK MOUNTAIN!

3sat

Utrata hamulców, atrakcyjność nowych przeżyć, miłość i wszystkie tego konsekwencje. Lacant sprawnie tka tę skomplikowaną sieć emocji, której niespodziewane zwieńczenie jest najpiękniejsze. A kiedy Max Riemelt i Hanno Koffler namiętnie się całują, można im uwierzyć.

Die Tageszeitung

Uczuciowy mętlik w homofobicznym, małomiasteczkowym światku, świetnie opowiedziany i zagrany aż po sam nieuchronny finał historii.

Der Tagesspiegel

SIŁA PRZYCIĄGANIA robi wrażenie doskonale uchwyconą zmysłowością, mistrzowską swobodą dialogów i poruszającymi kreacjami nawet drugoplanowych aktorów.

Frankfurter Allgemeine Zeitung

Film pozostawiający trwałe wrażenie. Bohaterowie zdają się ciągle biec, jakby to było jedynym sensem ich życia. Lacant za pomocą subtelnych środków pokazuje nam niespodziewany wybuch uczucia, rozstanie, pożądanie i rozpacz. Dzięki scenariuszowi, montażowi Moniki Schindler, świetnym ujęciom męskich pocałunków, a przede wszystkim głównym aktorom Hanno Kofflerowi i Maxowi Riemeltowi, skrywany temat homofobii i antygejowskiej przemocy w policji zostaje podniesiony w wyjątkowo udany sposób.

Player

Galeria produktu
Materiały video
To może Cię również zainteresować:
PIĘĆ TAŃCÓW
PLAN B
POD PRĄD
W CIEMNO (DVD)
BRATERSTWO