Menu
Subskrypcja
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
 
Do zamówienia gratis
Darmowa wysyłka
przy zamówieniu
powyżej 200 zł
Kontakt
Infolinia
+48 508 899 508
eMail
bearbook@bearbook.pl
Płatności

Strona na którą wchodzisz zawiera treści przeznaczone dla osób pełnoletnich
  Aman Payor - PUTTER (E-book)
Cena 22.00 zł


Ocena: 0.00
                   
Format pliku
Autor Aman Payor
Tytuł Putter
Typ ePub, mobi, pdf
Język polski
Wydawnictwo Wydawnictwo TRANSEXPRESS
Rok wydania 2013


Zobacz koniecznie:

Opis

Kiedy facet zaczyna pożądać drugiego faceta? Może kiedy, kontemplując dzieła sztuki w Luwrze, Pięknie Pachnący Brodacz proponuje, że połknie twoją spermę? Może kiedy ten drugi facet robi mu sesję zdjęciową? A może kiedy jego dziewczyna ciągle mówi o... sofie? A może kiedy poznaje kogoś, kto właśnie chce popełnić samobójstwo i uprawiają razem seks - nomen omen - życia? A może... Zbiór rewelacyjnych opowiadań!

Zbiór pięciu opowiadań Amana Payora, to z całą pewnością proza odważna. Zgadzamy się z opisem z okładki, że wyrafinowana - bo tak lekko i przyjemnie się ją czyta. Dlaczego "Putter"?

Putter to rodzaj kija golfowego używanego do precyzyjnych uderzeń piłeczki znajdującej się bardzo blisko dołka. Szybkie sfinalizowanie jakiejś relacji międzyludzkiej często opisuje się jako „krótką piłkę”, a gdy relacja ta dotyczy spraw łóżkowych, mówi się o „zaliczeniu dołka”. Określenie „putter” w znaczeniu metaforycznym można zatem odnieść do sytuacji, w której „zaliczenie dołka” to kwestia „krótkiej piłki”. 

Bohaterowie zbioru opowiadań "Putter" rozgrywają jednak swoje sprawy łóżkowe tak, że w konsekwencji stają przed koniecznością wyboru: albo „krótka piłka”, albo „zaliczenie dołka”.

Opowiadania Amana Payora to odważna, wyrafinowana proza. Fabuły osadzone są we współczesnych realiach, lecz bohaterowie nie przeżywają przygód, które można określić mianem „obyczajne”. Autor pragnie skłonić czytelników do pytania o ich – własne i bohaterów – preferencje seksualne, o płeć i o to, jakie fascynacja erotyczna ma znaczenie w codziennym życiu.

Ta książka również w wersji papierowej: bearbook.pl/putter

Czytaj też recenzję na blogu: bearbook.pl/blog


 
To może Cię również zainteresować:
Aman Payor - PUTTER (Z AUTOGRAFEM!)
Zygmunt Gołąb - TYLKO SEKS
Tomek Felczak - ROZŁÓŻ NOGI (E-book)