Menu
Subskrypcja
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
 
Do zamówienia gratis
Darmowa wysyłka
przy zamówieniu
powyżej 200 zł
Kontakt
Infolinia
+48 508 899 508
eMail
bearbook@bearbook.pl
Płatności

Strona na którą wchodzisz zawiera treści przeznaczone dla osób pełnoletnich
CIASTKA I POTWORY (DVD)
Cena 39.00 zł
produkt chwilowo niedostępny

Ocena: 10.00
                   
Tytuł Ciastka i potwory
Typ DVD
Czas trwania 01:25:00
Dźwięk DD 2.0, angielski
Napisy polskie
Produkcja Australia, 2013
Dystrybutor Outfilm.pl
Rekomendacje Tylko w bearbook.pl!


Zobacz koniecznie:

Opis

Wzruszający film o miłości młodych chłopaków.

Mike chodzi do szkoły średniej na przedmieściach Melbourne. Od zawsze czuł się wyobcowany i samotny. Do dnia, kiedy w klasie pojawia się nowy chłopak, William. Kiedy nauczycielka angielskiego przydziela im wspólną pracę zaliczeniową, chłopcy zaczynają się spotykać po lekcjach by razem pracować.

Szybko odkrywają, że łączy ich coś więcej niż wspólna nauka. Mike kilka lat wcześniej stracił brata, a William ma mamę, która po ciężkim wypadku przestała komunikować się z otoczeniem. Między chłopcami rodzi się porozumienie, przyjaźń, a także coś więcej...

Tymczasem ojciec Williama ma problemy z alkoholem. Potrafi być brutalny i agresywny. Z kolei najlepsza przyjaciółka Mike'a nie rozumie, dlaczego ten spędza tyle czasu z Williamem i nie poświęca jej już uwagi. Rodzi się zazdrość.

Czy Mike i William zdołają ochronić swoje pierwsze uczucie? Czy przetrwają przeciwności otoczenia? Czy mimo braku wsparcia ze strony bliskich, obaj będą w stanie sięgnąć po szczęście?

"Ciastka i potwory" to film szczególny, odznaczający się dużym autentyzmem. Film porywa udanymi rolami młodych aktorów, a także zdjęciami i znakomicie dobraną muzyką. Całość tchnie pasją i szczerością, a miejscami wzrusza i to mocno.

Film zbiera rewelacyjne recenzje użytkowników portalu outfilm.pl, gdzie jak dotąd był pokazywany. Teraz jest na DVD - w przedsprzedaży w niższej cenie!

Galeria produktu
Materiały video
To może Cię również zainteresować:
PIĘĆ TAŃCÓW
SIŁA PRZYCIĄGANIA
MORZE PÓŁNOCNE, TEXAS
ZUPEŁNIE INNY WEEKEND
PŁYNĄCE WIEŻOWCE
W CIEMNO (DVD)
POD PRĄD
BRATERSTWO