Menu
Subskrypcja
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
 
U nas kupisz "Replikę"!
Darmowa wysyłka
przy zamówieniu
powyżej 200 zł i płatności przelewem lub kartą
Kontakt
Możesz do nas zadzwonić:
508 899 508
lub napisać:
bearbook(małpa)bearbook.pl
Płatności

Strona na którą wchodzisz zawiera treści przeznaczone dla osób pełnoletnich
1. Tomasz Jędrowski - PŁYNĄC W CIEMNOŚCIACH (Z AUTOGRAFEM!)
Cena 39.90 zł
Cena okładkowa: 49.99 zł
oszczędzasz: 10.09 zł
produkt chwilowo niedostępny

Ocena: 0.00
                   
Autor Tomasz Jędrowski
Tytuł Płynąc w ciemnościach
Stron 264
Okładka miękka
Wydawnictwo Osnova
Rok wydania 2020


Zobacz koniecznie:

Opis

Oto nasz zwycięzca i najlepiej sprzedająca się gejowska książka roku! Tomasz Jędrowski i jego "Płynąc w ciemnościach" podbiło Wasze czytelnicze tęczowe serca.

Opowieść o miłości dwóch młodych mężczyzn w czasach, kiedy nie można było o tym mówić. Ludwik i Janusz poznają się na obozie studenckim. Ludwik, któremu od najmłodszych lat podobają się koledzy (zwłaszcza pod prysznicem po lekcjach wuefu) od razu zauważa przystojnego Janusza: "Miałeś mocne szczupłe ciało, klatka piersiowa i brzuch poznaczone liniami podziału, własnymi zasadami grawitacji". Jest głęboki peerel, początek lat osiemdziesiątych, tuż przed wybuchem stanu wojennego. Między chłopakami wybucha romans, spdzają fantastyczne wakacje nad jeziorem, zakochując się w sobie coraz bardziej. Niestety, każde wakacje się kończą - i trzeba wrócić do rzeczywistości. A jest ona taka, że Janusz staje po przeciwnej stronie politycznej barykady: wierzy w trwający w Polsce system komunistyczny, wśród przyjaciół ma bogate dzieci wysoko postawionych notabli i za nic nie zamierza się ujawniać - żeby nie stracić tego co ma. Woli potajemne spotkania i udawany związek z koleżanką, córką ważnego aparatczyka.

Ludwikowi coraz trudniej to znieść. Chce walczyć z komunistycznym systemem, który każe stać ludziom w kolejkach, jemu nie pozwala robić kariery, chce wyjechać za granicę - z ukochanym Januszem. Który jednak nie zamierza tego robić, a żeby nie wydało się, że woli żyć z facetem - wystawia swój związek na bardzo ciężką próbę.

Jak bardzo są w stanie się poświęcić, żeby żyć zgodnie z własnymi pragnieniami?