Menu
Subskrypcja
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
 
Do zamówienia gratis
Darmowa wysyłka
przy zamówieniu
powyżej 200 zł
Kontakt
Infolinia
+48 508 899 508
eMail
bearbook@bearbook.pl
Płatności

Strona na którą wchodzisz zawiera treści przeznaczone dla osób pełnoletnich
DOM CHŁOPCÓW
Cena 19.00 zł
Cena okładkowa: 39.00 zł
oszczędzasz: 20.00 zł


Czas realizacji zamówienia: 3 - 5 dni

Ocena: 9.50
                   
Tytuł Dom chłopców
Tytuł oryginalny House of boys
Typ DVD
Reżyser Jean-Claude Schlim
Czas trwania 01:47:00
Dźwięk DD 5.1 angielski, polski (lektor)
Lektor polski tak
Napisy polskie
Produkcja Luksemburg, 2009
Występują Udo Kier, Stephen Fry, Layke Anderson, Benn Northover, Eleanor David, Steven Webb, Luke J. Wilkins
Dystrybutor Tongariro Releasing


Zobacz koniecznie:

Opis

Historia miłosna, rozgrywająca się w 1984 roku w tytułowym amsterdamskim domu chłopców w momencie, w którym do Europy dociera ze Stanów śmiertelna choroba, jeszcze wtedy zwana rakiem gejów. Dopiero później wszyscy poznają nazwę AIDS.

Frank ma 18 lat. Ucieka z domu i trafia do gejowskiego klubu z męskim striptizem. Poznaje nowych kolegów: Angelo, który odkłada kasę na operację zmiany płci, przystojnego graficiarza i punka Deana, czy właściciela klubu Madame. Jest też Jake, dla którego Frank - po początkowych nieporozumieniach - kompletnie traci głowę. I tu zaczyna się historia miłości, szaleństw i młodzieńczych zabaw dwóch młodych chłopaków, striptizerów, która jednak nie może trwać długo i szczęśliwie. Wkrótce okazuje się, że Jake w ogóle nie ma odporności. W Europie dopiero zaczyna się mówić o strasznej chorobie, która dziesiątkuje amerykańskich gejów. Diagnoza brzmi jak wyrok i w istocie nim jest: AIDS. Bezwzględna, wyniszczająca choroba pokazana z całą brutalnością.

Dom chłopcówto emocjonująca opowieść o buncie młodości i brutalnych doświadczeniach dorosłego życia. Znakomita muzyka w wykonaniu Dangerous Muse oraz doskonałe kreacje Udo Kiera (znanego z filmów Gusa Van Santa, Wima Wendersa czy Larsa Von Triera) i wielokrotnie nagradzanego Stephena Fry’a gwarantują niezapomniane przeżycia. Prawdziwa historia miłosna z lat 80-tych, kiedy panowała ekstrawagancja w modzie, muzyka powalała z nóg, a clubbing był nowym sposobem na życie. Te stylowe czasy stanowią tło poruszającego romansu między dwojgiem młodych mężczyzn. Mówi, się, że miłość wymaga cierpienia. Początek epidemii AIDS kończy kolorowe lata 80-te i staje się tragedią dla milionów ludzi na świecie. Tragedia i potęga miłości!

Bob Bellion, Jimmy de Brabant - producenci

Materiały video
To może Cię również zainteresować:
SHORTBUS
MULLIGANS
THE LIVING END
PIĘKNY KRAJ (DVD)
TOM OF FINLAND (DVD)
CHEMSEX (DVD)
PARYŻ 05:59 (DVD)