Menu
Subskrypcja
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
 
U nas kupisz "Replikę"!
Darmowa wysyłka
przy zamówieniu
powyżej 200 zł i płatności przelewem lub kartą
Kontakt
Możesz do nas zadzwonić:
508 899 508
lub napisać:
bearbook(małpa)bearbook.pl
Płatności

Strona na którą wchodzisz zawiera treści przeznaczone dla osób pełnoletnich
Benjamin Alire Saenz - INNE ZASADY LATA
Cena 37.90 zł
Cena okładkowa: 39.90 zł
oszczędzasz: 2.00 zł
produkt chwilowo niedostępny

Ocena: 9.83
                   
Autor Benjamin Alire Saenz
Tytuł INNE ZASADY LATA
Stron 340
Okładka miękka
Wydawnictwo Wydawnictwo Rodzinne
Rok wydania 2013
Rekomendacje Książkę poleca Kampania Przeciw Homofobii


Zobacz koniecznie:

Opis

To książka w której każdy z nas odnajdzie cząstkę siebie z przeszłości. Ta powieść uczy, żeby nie uciekać, a być... być szczęśliwym.

Dwóch młodych chłopaków, których przyjaźń przeradza się w miłość!

Lata 80-te, El Paso, dwóch nastolatków o oryginalnych imionach: Aristoteles i Dante. Mimo różnic jakie ich dzielą poznają się, zaprzyjaźniają, z czasem ich przyjaźń przeradza się w miłość. Poznajemy ich rozterki, sposób w jaki powoli uczą się akceptacji sytuacji, akceptacji siebie i akceptacji uczucia jakie ich łączy. Przy tym jest to niesamowicie pozytywna historia. To zupełnie normalna historia miłosna, po przeczytaniu której nie ma znaczenia, że bohaterowie biorący w niej udział są tej samej płci.

O tej książce czytaj też na blogu Misia Dyrektora > tutaj. Tam również fragment książki.

"Inne zasady lata" to książka, od której nie byłem w stanie się oderwać aż do czwartej rano. To piękna opowieść o młodości, dojrzewaniu, pierwszej wielkiej przyjaźni, oddaniu, o poszukiwaniu prawdziwej miłości, strachu i obawach towarzyszących nam zawsze i wszędzie. To także opowieść o wielkich staraniach żeby nie zawieść bliskich no i o pocałunkach, które mogą odkryć przed nami tajemnice wszechświata. To książka w której każdy z nas odnajdzie cząstkę siebie z przeszłości . To także lustro, w którym wielu z nas zobaczy siebie lub bliskich w teraźniejszości. Ta powieść uczy, żeby nie uciekać, a być... być szczęśliwym. Powiem szczerze. Zakochałem się.

Michał Piróg

 

Dwóch znudzonych i zagubionych samotników, wspólne lato. Przyjaźń, która z czasem przeradza się w zakochanie i potrzeba zdefiniowania siebie na nowo w świecie, który sprzyja tylko niektórym miłościom. To powieść o poszukiwaniu szczęścia i bliskości na przekór tragediom. Odsłania ona przed czytelnikami całkiem nową perspektywę dorastania. Jest prawdziwa.

Agata Chaber, prezes Kampanii Przeciw Homofobii


Delikatne, szczere poszukiwanie swojej tożsamości i seksualności , pełne pasji przypomnienie o tym, że miłość - czy to romantyczna, czy rodzinna - powinna być otwarta i wolna od wstydu.

Publishers Weekly

 

To może Cię również zainteresować:
Grażyna Hanaf - JOACHIM (Z AUTOGRAFEM!)
Zygmunt Gołąb - TYLKO SEKS
Ignacy Karpowicz - OŚCI
Giorgio Bassani - ZŁOTE OKULARY
John Boyne - SPÓŹNIONE WYZNANIA