Menu
Subskrypcja
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
 
U nas kupisz "Replikę"!
Darmowa wysyłka
przy zamówieniu
powyżej 200 zł i płatności przelewem lub kartą
Kontakt
Możesz do nas zadzwonić:
508 899 508
lub napisać:
bearbook(małpa)bearbook.pl
Płatności

Strona na którą wchodzisz zawiera treści przeznaczone dla osób pełnoletnich
Andrzej Gryżewski, Przemysław Pilarski - JAK FACET Z FACETEM
Cena 35.50 zł
Cena okładkowa: 39.90 zł
oszczędzasz: 4.40 zł


Czas realizacji zamówienia: 2 - 3 dni

Ocena: 10.00
                   
Autor Andrzej Gryżewski, Przemysław Pilarski
Tytuł Jak facet z facetem
Stron 248
Okładka miękka
Wydawnictwo Zwierciadło
Rok wydania 2016


Zobacz koniecznie:

Opis

Zero ględzenia, za to milion przykładów. Rozmawia świadomy, otwarty i dociekliwy gej (Przemek Pilarski) oraz psychoterapeuta heteryk (Andrzej Gryżewski), który na każdy temat w kwestii związku faceta z facetem mówi nie gładkimi zdaniami miłego, rozumiejącego eksperta, tylko od razu: „No, miałem właśnie takiego klienta, który…” i leci historia. W ilu tych przykładach człowiek odnajduje siebie – aż strach czytać.

Jeden facet wyoutowany w pracy, ale nie w rodzinie, drugi wyoutowany w rodzinie, ale nie w pracy. Jeden chce seksu częściej, drugi rzadziej. Jeden kocha porno i kamerki, ach, kamerki! - drugiemu brakuje przytulania. Jeden chciałby trójkąt, drugi… też, może nawet i grupówkę, ale… jednak jest zazdrosny. Obaj bardzo się kochają, ale już się nawzajem nie kręcą. Jeden pracuje jak wół, drugi siedzi w domu i nawet nie posprząta. Jeden chciałby spróbować fistingu, ale wstydzi się powiedzieć, ale przecież ten drugi mógłby się, do cholery, domyślić, co nie? Jeden jest uległy, drugi jeszcze bardziej, ale chcą być razem, więc ten mniej uległy robi za aktywa, ale jak długo tak można? Jeden ma zdjęcia eksów porozkładane po całym mieszkaniu, a drugi - jak ma wśród nich czuć się u siebie? Jeden każde najdrobniejsze uczucia chciałby omówić ze swym misiem, a miś jest raczej z lodu i „chyba cię lubię” planuje powiedzieć może po 5 latach bycia razem…. Wszystkie te warianty plus tysiąc innych Przemek i Andrzej rozkładają na czynniki pierwsze.

To jest taki poradnik, że po pierwszej randce, na której jeden spodoba się drugiemu, powinni sobie „Jak z facet z facetem” wręczyć – i druga randka dopiero po pokwitowaniu, że się lekturę zaliczyło. Bo miłość miłością, megaerekcja na widok drugiego – megaerekcją, ale jednak samym sercem i pałką się długo nie pociągnie. Potrzebny jest jeszcze mózg, a w nim – wiedza. Panowie ją tu na tacy podają - trzeba przyswoić a potem używać, używać, używać!

Mariusz Kurc, "Replika".

To może Cię również zainteresować:
Andrzej Gryżewski, Przemysław Pilarski - SZTUKA OBSŁUGI PENISA
Agata Stasińska - SOCJOLOGIA PARY. Praktyki intymne w związkach nieheteroseksualnych
Jack Morin - RADOŚĆ SEKSU ANALNEGO
Krzysztof Tomasik - GEJEREL (wydanie II)
Elwira Watała - KRÓTKA HISTORIA HOMOSEKSUALIZMU: GEJE I LESBIJKI
Marcin Welenc - COMING OUT
Agnieszka Kościańska - ZOBACZYĆ ŁOSIA. Historia edukacji seksualnej w Polsce