Menu
Subskrypcja
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
 
U nas kupisz "Replikę"!
Darmowa wysyłka
przy zamówieniu
powyżej 200 zł i płatności przelewem lub kartą
Kontakt
Możesz do nas zadzwonić:
508 899 508
lub napisać:
bearbook(małpa)bearbook.pl

Strona na którą wchodzisz zawiera treści przeznaczone dla osób pełnoletnich
Mikey Walsh - CYGAŃSKI CHŁOPIEC
Cena 33.00 zł
Cena okładkowa: 34.90 zł
oszczędzasz: 1.90 zł


Czas realizacji zamówienia: 2 - 3 dni

Ocena: 10.00
                   
Autor Mikey Walsh
Tytuł Cygański chłopiec. Byłem obcy wśród swoich
Stron 278
Okładka miękka
Wydawnictwo PWN
Rok wydania 2011
Rekomendacje Opis bearbook.pl!


Zobacz koniecznie:

Opis

Mikey Walsh jest Cyganem wychowanym w konserwatywnych warunkach. Codziennie doświadcza przemocy fizycznej i psychicznej ze strony ojca. Chłopiec nie umie się odnaleźć w twardych prawach cygańskiej społeczności. Jego frustracja się pogłębia, gdy odkrywa, że jest gejem.

Mikey Walsh dorasta w cygańskiej społeczności, którą rządzą surowe, konserwatywne prawa. Każdego dnia pada ofiarą przemocy fizycznej i psychicznej, a także molestowania seksualnego. Ojciec chce wychować swego syna na boksera, w imię tego systematycznie go maltretuje i poniża. Mikey jest nieszczęśliwy, ale nie może uciec z cygańskiego taboru. Wkrótce odkrywa, że jest gejem. Czy dzięki miłości do drugiego mężczyzny znajdzie w sobie dość siły, aby odciąć się od swoich korzeni? Czy w końcu odnajdzie szczęście?

Znowu poruszył palcami i poczułem, jak opuszkami dotyka mojego członka. - Stryjku, wyjmij rękę – zaśmiałem się. Jeszcze raz połaskotał mnie w członka i znowu zarechotał: - Dlaczego, Mikey? Czy nie jest ci przyjemnie? - Jest! – krzyknąłem, odciągając jego rękę. Nagle przestał się śmiać, zacisnął usta i przyparł mnie do ściany. Wsadził rękę jeszcze głębiej i delikatnie objął mojego penisa, a potem zaczął go ugniatać jak kawałek plasteliny. Zwęziły mu się oczy. (…) - Mogę go zobaczyć? - Po co? – odpowiedziałem. Czułem się coraz bardziej skrępowany. - Chcę zobaczyć, jak wygląda. Nie wiedziałem, co mam odpowiedzieć. Stryj Joseph wyciągnął rękę z moich spodni. Powoli zdjął mi buty i skarpetki, a potem całą resztę. (…) - Mikey, jesteś najładniejszym chłopcem wśród Cyganów. – Wsadził mi palec między pośladki. Byłem przerażony. (…) Przez następną godzinę stryjek gwałcił mnie na wszystkie możliwe sposoby i wszelkimi możliwymi częściami ciała, którymi mógł się do mnie dobrać.

Opis autorstwa Michała Urbaniaka.