Menu
Subskrypcja
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
 
U nas kupisz "Replikę"!
Darmowa wysyłka
przy zamówieniu
powyżej 200 zł i płatności przelewem lub kartą
Kontakt
Możesz do nas zadzwonić:
508 899 508
lub napisać:
bearbook(małpa)bearbook.pl

Strona na którą wchodzisz zawiera treści przeznaczone dla osób pełnoletnich
RAINBOW COLLECTION: FEMME (4xDVD)
Cena 79.00 zł


Czas realizacji zamówienia: 3 - 5 dni

Ocena: 0.00
                   
Tytuł Rainbow Collection: FEMME
Typ DVD
Dystrybutor Mayfly


Zobacz koniecznie:

Opis

Cztery świetne filmy dla lesbijek w jednym pakiecie!

Rainbow Collection prezentuje pierwszy pakiet swoich filmów, a znajdziecie w nim:

KOCHAŁAM ANNABELLE

Historia 17-letniej Annabelle, która w burzliwym okresie dojrzewania zostaje wysłana do katolickiej szkoły, gdzie poznaje Simone - nauczycielkę angielskiego. Między bohaterkami nawiązuje się przyjaźń, która powoli przeradza się w uczucie... Pisarka i reżyserka Katherine Brooks - mądrze, z dużą dozą wrażliwości odkrywa przed widzem historię tej płomiennej miłości.

PUŁAPKI DOROSŁOŚCI

Venli, psycholożka zatrudniona w klinice leczenia bezpłodności, marzy o założeniu rodziny. Jej wieloletni partner Antero&nbsp jest u progu kariery sportowej i obawia się, że pojawienie się dziecka mogłoby zaprzepaścić jego szanse. Z obawy przed utraceniem Venli oświadcza się jej, jednocześnie w tajemnicy poddaje się zabiegowi wazektomii. Zdesperowana Venla decyduje się skorzystać z usług kliniki, w której pracuje. Pomaga jej w tym Satu – lekarka, mająca przeprowadzić sztuczne zapłodnienie. Między kobietami rodzi się uczucie, które daje Venli zupełnie nową perspektywę na macierzyństwo i związki. Pułapki dorosłości to film o odkrywaniu na nowo swojej seksualności, ale przede wszystkim to intrygujące studium problemów, z jakimi borykają się współczesne pary.

HIGH ART

Syd, asystentka redaktora w magazynie Frame odkrywa, że jej sąsiadką jest utalentowaną fotografka Lucy Berliner. Zafascynowana pracami Lucy i kręgiem jej artystycznych przyjaciół, Syd szybko wnika w nowe środowisko, oddalając się od swojego chłopaka. Otoczenie Lucy to ludzie ogarnięci niemocą twórczą, pogrążeni w narkotykach, usprawiedliwiający własną apatię pasywnością reszty grupy. Syd namawia Lucy do powrotu do fotografowania na łamach Frame upatruje&nbsp w tym szansę wyrwania jej z twórczej apatii. Między kobietami rodzi się silna więź, która skłania obie do zweryfikowania ich dotychczasowego życia zawodowego i związków. Poza wątkiem miłości lesbijskiej Lisa Cholodenko („The kids are all right”) pokazuje typowe dylematy artystów u progu kariery - do czego są zdolni aby zdobyć sławę i jakie są jej konsekwencje.

DESZCZ SŁODYCZY

Cztery liryczne, oparte na faktach epizody opowiadają o kobietach kochających kobiety we współczesnym Taipei. Po zerwaniu z chłopakiem i nieustających kłótniach z rodzicami Jessie decyduje się zacząć wszystko od początku w Taipei. Jej przyjaciółka z lat szkolnych i wielbicielka jej urody Pon deklaruje, że „zajmie się nią”. U jest zodiakalnym baranem i świetnie potrafi o siebie zadbać. Co prawda nie zawsze dobrze lokuje swoje uczucia, ale nie ustaje w poszukiwaniach swojego ideału. Spancer szaleje na punkcie Summer. Ta odwzajemnia uczucie, ale by sprostać pokładanym w niej oczekiwaniom, decyduje się wyjść za mąż, urodzić dziecko, aby następnie wrócić do kochanki za 10 lat. W praktyce układ okazuje się być znacznie trudniejszy do realizacji niż początkowo zakładała Summer. Wszystkie dotychczasowe związki Ricky były tak spektakularne, jak krótkie. Wszystkie także nosiły znamiona przemocy. Opamiętanie, dostrzeżenie i docenienie tej najważniejszej osoby w jej życiu przychodzi zbyt późno.

To może Cię również zainteresować:
MARY MARIE
ŻYCIE ADELI (DVD)
Elwira Watała - KRÓTKA HISTORIA HOMOSEKSUALIZMU: GEJE I LESBIJKI