Menu
Subskrypcja
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
 
U nas kupisz "Replikę"!
Darmowa wysyłka
przy zamówieniu
powyżej 200 zł i płatności przelewem lub kartą
Kontakt
Możesz do nas zadzwonić:
508 899 508
lub napisać:
bearbook(małpa)bearbook.pl

Strona na którą wchodzisz zawiera treści przeznaczone dla osób pełnoletnich
WITAJ W KLUBIE (DVD)
Cena 29.90 zł


Czas realizacji zamówienia: 3 - 5 dni

Ocena: 10.00
                   
Tytuł Witaj w klubie
Tytuł oryginalny Dallas Buyers Club
Typ DVD
Reżyser Jean-Marc Vallee
Czas trwania 01:51:00
Dźwięk angielski 5.1, polski 5.1
Napisy polskie
Produkcja USA, 2013
Występują Jennifer Garner, Jared Leto, Matthew McConaughey
Dystrybutor Imperial Cinepix
Rekomendacje Opis bearbook.pl!


Zobacz koniecznie:

Opis

To opowieść o czasach, kiedy AIDS było nazywane "rakiem gejów", a pozytywny wynik testu na HIV znaczył tylko jedno. To też opowieść o tym jak wtedy geje, trans, ale też coraz częściej - heterycy - próbowali ratować swoje życie jak tylko się da.

Teksański kowboj, Ron, jest stuprocentowym heterykiem, lubi palić, pić, lubi rodeo i zaliczanie kolejnych kobiet. Jest też zaciekłym homofobem, dlatego wiadomość o tym, że ma AIDS spada na niego jak grom z jasnego nieba. Razem z wyrokiem: został panu najwyżej miesiąc życia. To czas kiedy do użytku w Stanach Zjednoczonych zostaje dopuszczony pierwszy lek mający spowolnić działanie wirusa - AZT. Toksyczny i trujący, ale choć na moment ratujący życie. Kiedy Ron go nie dostaje, postanawia zdobyć na własną rękę.
W tym czasie w innych krajach dostępne są już inne, znacznie skuteczniejsze leki, których jednak amerykańska FDA nie chce dopuścić do użytku. W ich poszukiwaniu, Ron trafia do Meksyku. I tam je zdobywa i postanawia na nich... zarobić.
Zakłada specjalny klub (wtedy zresztą takich klubów działało w Stanach kilka): ponieważ handel lekami niezatwierdzonymi przez FDA był karany, płaciło się za członkostwo w klubie, a leki - dostawało za darmo.
Ale jak tu znaleźć klientów? Tu pojawia się, poznana przez Rona w szpitalu postać Rayony (genialnie grana przez Jareda Leto). To trans, który jednego dnia potrafi zorganizować dwudziestu klientów, przed wszystkim gejów.
Biznes zaczyna się kręcić, a prostacki Ron zaczyna ratować życie setkom ludzi.
Oczywiście nie podoba się to federalnym władzom, więc razem z ratowaniem życia przychodzi ciągła walka z lekarzami i bezdusznymi urzędnikami.

Rewelacyjny film! Zdobywcy Oscarów i Złotych Globów (Matthew McConaughey i Jared Leto) w pełnej swoistego humoru, inspirowanej prawdziwymi wydarzeniami historii człowieka, który nie zamierza żegnać się z życiem.

O filmie czytaj też na blogu Misia Dyrektora > tutaj.

Materiały video
To może Cię również zainteresować:
TAJEMNICA FILOMENY (DVD)