Menu
Subskrypcja
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
 
Do zamówienia gratis
Darmowa wysyłka
przy zamówieniu
powyżej 200 zł
Kontakt
Infolinia
+48 508 899 508
eMail
bearbook@bearbook.pl
Płatności

Strona na którą wchodzisz zawiera treści przeznaczone dla osób pełnoletnich
Grażyna Hanaf - JOACHIM. PAKIET (Z AUTOGRAFEM!)
Cena 59.00 zł
Cena okładkowa: 64.00 zł
oszczędzasz: 5.00 zł


Czas realizacji zamówienia: 2 - 3 dni

Ocena: 0.00
                   
Autor Grażyna Hanaf
Tytuł Joachim + Joachim. Zemsta
Okładka miękka
Wydawnictwo Istotne Informacje
Rok wydania 2015


Zobacz koniecznie:

Opis

Obie części "Joachima" Grażyny Hanaf w pakiecie!

Joachim, siedemnastoletni chłopak z Wrocławia, właśnie poinformował bliskich że jest gejem. Wie o tym cała szkoła i cała dzielnica, w której mieszka. Rodzice, aby odetchnąć od zamieszania, wyjeżdżają do Hiszpanii, zostawiając syna u swojej przyjaciółki w Bolesławcu.
Nowa opiekunka Joachima i jej przyjaciele nie zamierzają dopuścić, by chłopak poinformował bolesławian o swoich preferencjach i stosują zabawny fortel, aby milczał. Joachim powoli poznaje miasto, które rozpoczyna wielkie przygotowania do parady Glinoludów, w której każda inność ma swoje wyjątkowe miejsce.
 
Chłopak spotka w Bolesławcu rozmaitych ludzi: kochających swoje miasto, żądnych władzy, ukrywających swoją inność jak on. Pozna też blachary-galerianki (niepełnoletnie nastolatki), które spotykają się z dorosłymi mężczyznami na dyskotekach i w ich autach. Będzie też musiał pomóc młodej, zgwałconej dziewczynie. I dowiedzieć się, kim tak naprawdę jest on sam…
 
"Joachim. Zemsta".

Nastoletni Joachim ma w Bolesławcu spędzić wakacje ze swoim chłopakiem. Lokalna dziennikarka Diana przejmuje organizację parady Glinoludów, na której będą aż trzy śluby: związki chcą zawrzeć dwie lesbijki i czterech gejów. Ale zanim to nastąpi, feministka Diana nieoczekiwanie dla samej siebie będzie musiała zaopiekować się babcią Różą, radykalną katoliczką.
W tym czasie w Bolesławcu dochodzi do serii zagadkowych pobić. Ofiarami są chłopcy, którzy na dyskotece podrywają przygodne dziewczyny. Pobicia są coraz bardziej brutalne, ale ich sprawcę mieszkańcy uważają za bohatera i nazywają go obrońcą dziewic. Śledztwo prowadzi detektyw Mariola Trzcińska, której z początku obrońca dziewic bardzo imponuje…

To może Cię również zainteresować:
Grażyna Hanaf - JOACHIM (Z AUTOGRAFEM!)
Grażyna Hanaf - JOACHIM. ZEMSTA (Z AUTOGRAFEM!)
Mikołaj Milcke - GEJ W WIELKIM MIEŚCIE (Z AUTOGRAFEM!)
Mikołaj Milcke - CHYBA STRZELĘ FOCHA! (Z AUTOGRAFEM!)
Marcin Szczygielski - BINGO
Marcin Szczygielski - BEREK
Marcin Szczygielski - BIERKI
Michał Witkowski - FYNF UND CFANCYŚ