Menu
Subskrypcja
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
 
U nas kupisz "Replikę"!
Darmowa wysyłka
przy zamówieniu
powyżej 200 zł i płatności przelewem lub kartą
Kontakt
Możesz do nas zadzwonić:
508 899 508
lub napisać:
bearbook(małpa)bearbook.pl

Strona na którą wchodzisz zawiera treści przeznaczone dla osób pełnoletnich
RAINBOW COLLECTION: L\'HOMME (5xDVD)
Cena 149.00 zł


Czas realizacji zamówienia: 1 - 2 dni

Ocena: 9.00
                   
Tytuł Rainbow Collection: HOMME
Typ DVD
Dystrybutor Mayfly


Zobacz koniecznie:

Opis

Pięć świetnych filmów dla gejów w jednym pakiecie!

Rainbow Collection prezentuje pierwszy pakiet swoich filmów, a znajdziecie w nim:

PRAWIE NIC

18-letni Mathieu przyjeżdża na wakacje do małego nadmorskiego miasteczka i zakochuje się w miejscowym chłopaku. Na naszych oczach poznaje siebie, żegna się z dzieciństwem, próbuje dopasować do dorosłości. Uczucie wydaje się stopniowo pogłębiać, pomimo licznych problemów, z jakimi boryka się Mathieu - choroba matki, nieznośna siostra, wiecznie nieobecny ojciec, wreszcie późno odkryte preferencje seksualne - do momentu, w którym następuje swoiste 'przesilenie' i Mathieu porzuca kochanka. Film jest pięknym i realistycznym obrazem o dorastaniu i pierwszej miłości, której homoseksualny charakter schodzi na dalszy plan.

WILD SIDE

Bohaterowie „Wild side”, to trzej mężczyźni odrzuceni przez otoczenie, którzy odnajdują w sobie namiętność i ukojenie. Reżyser filmu, Sebastien Lifchitz (autor wydanego w serii Rainbow Collection „Prawie nic”) z właściwą sobie wrażliwością i dyskrecją pokazuje zagubienie i osamotnienie nie tylko głównych bohaterów filmu, ale i całego społeczeństwa. Stéphanie, paryska transseksualna prostytutka, jedzie do małego miasteczka, aby zaopiekować się swoją chorą matką. W podróży towarzyszą jej kochankowie - Jamel, Arab, świadczący mężczyznom usługi seksualne oraz nielegalny imigrant i były żołnierz rosyjski Mikhail. Stephanie wspomina rodzinny dom, z&nbsp którego uciekła przed piętnastoma laty, dzieciństwo, odkrywanie swojej tożsamości seksualnej, śmierć ukochanej siostry oraz okoliczności, w których poznała Jamela i Mikhaila. „Wild side” jest specyficznym filmem drogi, którego bohaterowie - trzej mężczyźni odrzuceni przez otoczenie, odnajdują w sobie namiętność i ukojenie.

POD PRĄD

W małej peruwiańskiej wiosce żyje rybak Miguel ze swoją żoną Marielą. Wydają się być szczęśliwi, mieszkają ze sobą, są powszechnie lubiani, spodziewają się dziecka. Miguel ma jednak głęboko skrywany sekret. Jest zakochany w malarzu Santiago, którego lokalna społeczność nie chce zaakceptować ze względu na jego homoseksualizm. Santiago nie chce jednak akceptować wyborów swojego ukochanego, udawać i żyć w cieniu. Nagły wypadek odwraca jednak wszystko. Wkrótce Miguel musi dokonać tragicznego wyboru: albo zostawi ukochanego Santiago samemu sobie, albo wyjawi wiosce prawdę o tym co łączy obu mężczyzn.

NIEOBECNY

„Nieobecny” zdobył nagrodę Teddy dla najlepszego filmu LGBT na tegorocznym festiwalu w Berlinie. Zasłużenie. Film hipnotyzuje od pierwszych scen. Podczas lekcji pływania coś wpadło chłopakowi do oka, nauczyciel zabiera go do okulisty. Potem okazuje się, że Martin nie ma gdzie nocować, bo babcia, z którą mieszka, akurat wyjechała, a telefon komórkowy został w plecaku kolegi. Koniec końców Martin ląduje w domu nauczyciela, w którym pobyt zaczyna od wzięcia prysznica. Miga gołym tyłkiem zaskoczonej sąsiadce, która właśnie wpadła na chwilę. Sytuacja robi się dwuznaczna, atmosfera gęstnieje, nauczyciel jest zdezorientowany. To nieudolne zaloty młodziaka czy nie? Reagować? Jak? Przecież on w sumie nie robi nic niezwykłego. Chce uwieść nauczyciela czy nie? Obojętność nauczyciela jest naturalna? Czy udawana, bo Martin jednak mu się podoba? Ktoś tu w coś gra czy to tylko urojenia? Ale czyje? Chłopak zakochał się w panu od wuefu czy może tylko „dla sportu” chce sprawdzić, czy nauczyciel łyknie jego zmysłowy haczyk? Czy Martinowi na basenie rzeczywiście coś wpadło do oka? „Nieobecny” odwraca „konwencję”, zgodnie z którą molestowania dopuszcza się zwykle ten starszy, ten z większą władzą. Ale czy w tym przypadku można mówić o molestowaniu? Kto uwierzyłby nauczycielowi, gdyby ten rzucił oskarżenie? Robi sie późno. Który pierwszy „puści farbę”? Pójdą razem do łóżka czy nie?

BRATERSTWO

Jak być gejem i neonazistą jednocześnie? „Braterstwo” zgłębia środowisko duńskich neonazistów, w którym najbardziej błyskotliwy spośród rekrutów – Lars – jest jednocześnie zakamuflowanym homoseksualistą. Zawiedziony po pominięciu go przy rozdzielaniu awansów w wojsku (najprawdopodobniej jako konsekwencja plotek o jego skłonnościach homoseksualnych) Lars wydaje się kwestionować swoją męskość i szuka jej potwierdzenia gdzie indziej. Gdy trafia do neonazistowskiej grupy, gdzie jest szanowany i doceniany, całkowicie wnika w nowe środowisko. Poznaje tam Jimmy’ego, jednego z inicjatorów brutalnego linczu na młodym geju. Wkrótce wzajemna fascynacja Larsa i Jimmy’ego staje się dla obu bardzo niebezpieczna i coraz trudniejsza do ukrycia. Lars staje się kimś na kształt protegowanego Jimmy’ego razem wyjeżdżają remontować chatę jednego z liderów grupy – Ebbe. Szybko ich wzajemna fascynacja przeobraża się w romans zbyt intensywny, by mógł trzymany w sekrecie. Lars i Jimmy nie mają pojęcia, co robić z taką namiętnością, w której szczęście nieodłącznie wiąże się z lękiem i wstydem.

To może Cię również zainteresować:
TEST NA ŻYCIE (DVD)
ESTEROS (DVD)
PIEŚŃ SŁONIA (DVD)
JEDEN POCAŁUNEK (DVD)
FATALNY UKŁAD (DVD)