Menu
Subskrypcja
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
 
U nas kupisz "Replikę"!
Darmowa wysyłka
przy zamówieniu
powyżej 200 zł i płatności przelewem lub kartą
Kontakt
Możesz do nas zadzwonić:
508 899 508
lub napisać:
bearbook(małpa)bearbook.pl
Płatności

Strona na którą wchodzisz zawiera treści przeznaczone dla osób pełnoletnich
Anne B. Ragde - RAKI PUSTELNIKI
Cena 39.90 zł
Cena okładkowa: 39.99 zł
oszczędzasz: 0.09 zł


Czas realizacji zamówienia: 1 - 2 dni

Ocena: 0.00
                   
Autor Anne B. Ragde
Tytuł Raki pustelniki
Stron 296
Okładka twarda
Wydawnictwo Smak Słowa
Rok wydania 2011


Zobacz koniecznie:

Opis

 

Dalsze losy rodziny Neshov. Czy związkowi Erlenda i Krumme – sympatycznej pary gejów – nic nie zagraża? Czy Thor zbuduje właściwe relacje z praktycznie nieznaną córką? Czy Margido w końcu otworzy się na drugiego człowieka? Przekonajcie się sami!

 

Druga na polskim rynku po „Ziemi kłamstw” powieść znanej norweskiej pisarki z pewnością dorównuje pierwszej części. Śmierć matki i ujawnienie potwornego rodzinnego sekretu zbliżają do siebie braci Neshov. Po raz pierwszy Thor, Margido i Erlend otworzą się na swoje potrzeby i siebie nawzajem.

 

W „Rakach pustelnikach” Neshovowie starają się podtrzymać odnowioną więź. Przede wszystkim Thor i Margido akceptują szczęśliwy homoseksualny związek brata. Ponadto Thor boryka się z problemami w gospodarstwie, Margido przystępuje do realizacji swego największego marzenia, a Torunn (córka Thora) czuje się rozdarta między rodzinną miejscowością a Oslo, gdzie na stałe mieszka. Z kolei Erlend i Krumme podejmują decyzję, która zaważy na całym ich związku…

 

Polubiliście braci Neshov? Warto wiedzieć, co stało się dalej…

 

W ostatnich tygodniach wiele rozmyślał o Erlendzie, jak niesprawiedliwie został potraktowany. (…) Bo kto właściwie miał prawo oskarżać Erlenda o grzech? Czy on nie był również dziełem Bożym? Czy Bóg nie stworzył go z jakąś głębszą myślą, właśnie takiego? Nikt przy zdrowych zmysłach nie mógł twierdzić, że Erlend świadomie wybrał swoje skłonności, aby oddawać się nieczystości. (…) Zaczął narastać w nim bunt, aż poczuł, że musi bronić swojego prawa do bycia tym, kim jest, i to go zmusiło do opuszczenia miejsca, w którym został osądzony.

 

Tak, osądzony, pomyślał. Ponieważ uważali, że specjalnie ich prowokuje, kreując się na kogoś odmiennego. A tak przecież nie było. To był prawdziwy Erlend. A synek Larsa Kotuma… Gdyby miał wybór pomiędzy śmiercią, a zakochaniem się w bezpieczny i powszechnie akceptowany sposób w jakiejś dziewczynie… Ale jego sytuacja była taka, że wybór nie wchodził w rachubę. Chłopak był po prostu sobą. W pełnej tajemnicy, poniżeniu i poczuciu wstydu. I to go zabiło.

 

Tak. Erlendowi stała się wielka krzywda.

Opis autorstwa Michała Urbaniaka.

 

To może Cię również zainteresować:
Anne B. Ragde - ZIEMIA KŁAMSTW
Anne B. Ragde - NA PASTWISKA ZIELONE